Психолог

Що лікує психолог

Захворювання, які лікує психолог:

Психолог спеціалізується на вивченні поведінкових та розумових процесів, на тому, як люди взаємодіють з навколишнім середовищем і з іншими людьми.

Досвідчений лікар психолог - Психологи допомагають впоратися з психологічними та міжособистісними проблемами, стресовими подіями, подолати залежності тощо.

Що лікує психолог

Лікар

Лікар психолог

Питлюк-Смеречинська Олександра Дмитрівна

Закінчила Хмельницьке педагогічне училище у 1997 році, а у 1999 році отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю: вчитель початкових класів, практичний психолог у закладах освіти у Чернівецькому державному університеті ім. Ю.Федьковича.

У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію за темою «Особистісні зміни в умовах позбавлення волі» в Інституті психології ім. Г.С. Костюка АПН України. 2014 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри психології.

Пройшла сертифікацію та отримала офіційний міжнародний сертифікат Всесвітньої Асоціації Позитивної та транскультуральної психотерапії за спеціальністю «Психотерапевт в методі позитивної психотерапії». Є асоційованим членом WAPP (Світової асоціації позитивної психотерапії) з 2020 року.

  • Лікар психолог
  • Вища кваліфікаційна категорія
  • Стаж роботи 23 років

Ціни на послуги.

Послуга Ціна
Прийом (1 година) 800 грн.
Прийом для військових (1 година) 640 грн.
Прийом для тимчимчасово переселених осіб (1 година) 640 грн.

Запис на прийом

Запис на прийом до лікаря або на діагностику в лікувально-діагностичний центр “МЕДстаніслав” можна оформити за допомогою нижченаведеної форми.

Ми Вам перетелефонуємо і узгодимо день та час.

Вкажіть ваше ім'я та прізвище

Вкажіть ваш телефон

Виберіть Лікаря або процедуру

Потрібна згода

Я надсилаю дані та цим підтверджую згоду на обробку персональних даних згідно політики конфіденційності та публічного договору-оферти на цьому сайті.

Додати відгук

Захисний код
Оновити